Mikrodermabrazja Warszawa – jako alternatywa na peeling i sposób na młodą skórę

// December 2nd, 2009 // Medycyna estetyczna Warszawa, Salon kosmetyczny Warszawa

mikrodermabrazja warszawaMikrodermabrazja to jeden z częściej stosowanych zabiegów kosmetycznych w warszawskich salonach urody. Polega on na ścieraniu naskórka specjalnym urządzeniem, w sposób całkowicie bezbolesny i bezkrwawy. Skutkiem tego zabiegu kosmetycznego jest ładniejsza, zdrowiej wyglądająca skóra, o lepszym ukrwieniu i bardziej zasobna w tlen. Zabieg wpływa również na poprawę elastyczności i ujędrnienie skóry twarzy – bo z reguły to skórę twarzy poddaje się temu zabiegowi. Po zabiegu wygląda się młodziej, bardziej wypoczętym i zdrowym. Główne zastosowanie zabiegu to również zmniejszenie zmarszczek dookoła oczu, ust, podbródka i szyi. Jeśli nie lubisz kosmetycznych peelingów  – to mikrodermabrazja jest właśnie dla Ciebie !

Mikrodermabrazja jest doskonałym zabiegiem wspomagającym w cyklu innych zabiegów kosmetycznych lub estetycznych, takich jak zabiegi nawilżające skórę, poprawiające jej elastyczność, witaminizujące i odżywcze. Zaletą zabiegu jest również delikatność tej metody, która szczególnie istotna jest dla osób podatnych na podrażnienia i nie mogących stosować peelingów chemicznych. Jest idealna jako alternatywa mechaniczna dla uczulających i inwazyjnych peelingów chemicznych. Z pewnością zalety mikrodermabrazji docenią wszyscy posiadacze bardzo wrażliwej i nie głęboko unaczynionej skóry.

Główne zastosowanie zabieg ten znajduje w celu zniwelowania zmarszczek twarzy, wszelkiego rodzaju plam i przebarwień skórnych, blizn po krostach i trądziku. Stosowany jest również w celu eliminacji zanieczyszczeń skórnych, wągrów, zaskórników i innych łojotokowych zmian skórnych. Nadaje się również doskonale na rozstępy i usuwanie zrogowaciałych miejsc skóry.

Zabiegu nie rekomendujemy osobom, które mają trądzik, opryszczkę lub jakiekolwiek inne zapalenie skóry lub chorobę nowotworową. Przed zabiegiem nie należy stosować peelingów chemicznych, preparatów, które zawierają witaminę A i pokrewne tej witaminie substancje. Przed zabiegiem należy również skonsultować z lekarzem medycyny estetycznej (jeśli dostępny jest w wybranym przez nas salonie kosmetycznym) przebyte operacje chirurgiczne i opisać pochodzenie blizn – jeśli chcemy je poddać zabiegowi.

Po zabiegu nie należy zażywać kąpieli słonecznych, zarówno sztucznych jak i naturalnych, nie stosować inwazyjnych kosmetyków na miejsca poddane zabiegowi, takich które mogą uczulić lub zawierają alkohol.Posty powiązane tematycznie:

Zostaw odpowiedź