Test przedłużania i zagęszczania rzęs Warszawa

// May 14th, 2012 // makijaż permanentny warszawa, Medycyna estetyczna Warszawa, Salon kosmetyczny Warszawa

Podczas robienia testów dotyczących przedłużania i zagęszczania rzęs Warszawa skorzystałam z usług Pani Kamili Żbikowskiej, która przyjmuje klientów w wygodnym, przestronnym pokoju na ul. Jana Olbrachta, na Warszawskiej Woli. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat tej Osoby, jak również na temat wykonywanych przez Nią zabiegów. Postanowiłam to sprawdzić i osobiście się o tym przekonać. Zapoznałam się wcześniej z ofertą, która bardzo czytelnie przedstawiona jest na stronie internetowej.

W ofercie jest wiele możliwości aplikacji rzęs. Są rzęsy zarówno czarne, jak i kolorowe. Można dokleić także rzęsy z cyrkoniami Swarovski’iego, co jest rzadko spotykanie w salonach przedłużania sztucznych rzęs Warszawa.

Zacznijmy od pierwszego wrażenia jakie zrobiło na mnie miejsce. Bardzo ładne, czyste, przestronne pomieszczenie, profesjonalne łóżko do wykonywania zabiegu oraz wysokiej jakości produkty. Miła, ciepła atmosfera, klienci mogą czuć się bardzo komfortowo. Podczas zabiegu w tle leciała muzyka relaksacyjna, także można bardzo odpocząć. Mimo, iż jestem osobą niecierpliwą to ponad połowę zabiegu przespałam.

Pani przedłużająca rzęsy, jak zdążyłam zauważyć i wywnioskować po przeprowadzonej rozmowie to osoba z dużym doświadczeniem podchodząca bardzo profesjonalnie i odpowiedzialnie do klientów. Pomaga dobrać długość oraz skręt rzęs, aby oko wyglądało bardzo korzystnie. Jest osobą naprawdę cierpliwą i bardzo dokładną. W trakcie zabiegu na bieżąco byłam informowana o wykonywanych czynnościach, a po zabiegu zostały mi przedstawione wskazówki jak należy pielęgnować oczy. Informacje, które uzyskałam wzbudziły moje zaufanie, co do kompetencji i wiedzy profesjonalistki.
Nie mam żadnych wątpliwości dlaczego tyle osób korzysta z przedłużania sztucznych rzęs Warszawa. Po zabiegu jest natychmiastowy, niesamowity efekt. Rzęsy wyglądają bardzo naturalnie.

Pani Kamila przygotowuje wiele promocji dla stałych, jak i nowych klientów. Klienci są na bieżąco informowani o nowościach dotyczących przedłużania rzęs Warszawa. Podsumowując, polecam przedłużanie rzęs u Pani Kamili, wszystkim, którym zależy na wysokiej jakości oferowanych usług, pełnym profesjonalizmie, satysfakcji z uzyskanego efektu oraz zabiegu. Udzielam rekomendacji serwisu Salon Kosmetyczny Warszawa dla oferty przedłużania i zagęszczania rzęs przez Panią Kamilę.Posty powiązane tematycznie:

Zostaw odpowiedź