Medycyna estetyczna Warszawa

// August 22nd, 2009 // Medycyna estetyczna Warszawa, Salon kosmetyczny Warszawa

medycyna estetyczna warszawa uroda salon kosmetycznyMedycyna estetyczna to coraz częściej oferta zabiegów, która dodawana jest do standardowej oferty salonów kosmetycznych w Warszawie. Większość zwykłych gabinetów urody już dawno zrozumiała, że sama kosmetyka nie wystarczy. Po pierwsze dlatego, że jej możliwości są ograniczone, a po drugie, dotychczasowe klientki usług kosmetycznych zaczęły pytać i poszukiwać nowych możliwości. Siłą rzeczy salony kosmetyczne zaczęły ewoluować w stronę bardziej zaawansowanej dziedziny poprawy i pielęgnacji urody kobiet, jaką jest medycyna estetyczna. Przecież każda z nas chce być piękna, czemu nie skorzystać z dobrodziejstw nowoczesnej kosmetologii i medycyny?

Zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, które cieszą się największą popularnością w Polsce (Warszawa) to:

 • mikrodermabrazja
 • depilacja laserowa
 • makijaż permanentny
 • zastrzyki z kwasu hialuronowego, np. powiększanie ust i piersi (nie chirurgicznie)
 • zastrzyki z botoxu
 •  

  i nie ma w tym nic dziwnego, jako, że są to zabiegi stosunkowo tanie, a efekty i skuteczność są z reguły bardzo duże, w stosunku do zwykłych zabiegów kosmetycznych przeprowadzanych w salonach i gabinetach urody. Nie ma się również czego bać, gdyż większość zabiegów została już sprawdzona na zachodzie. Dodatkowo, aby mogły zostać wykonane muszą mieć specjalne certyfikaty UE dopuszczające stosowanie danych zabiegów medycynie estetycznej. Również większość zabiegów medycyny estetycznej jest bezbolesna o ograniczonym stopniu występowania efektów ubocznych. Jeśli powierzymy swoje ciało w ręce doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, możemy być pewni, że efekt będzie co najmniej zadowalający.

   

  Na łamach tego serwisu już wkrótce znajdziecie opisy wszystkich zabiegów z gatunku medycyny estetycznej, a zaczniemy od najbardziej popularnych, a skończymy na zaawansowanych zabiegach wykorzystujących zastrzyki z własnego osacza krwi (Regeneris), odmładzaniem tkanek za pomocą wprowadzania złotych, 24 karatowych nici, elektrostymulacji i mezoterapii bezigłowej, liposukcji i innych zaawansowanych zabiegów. Postaramy się Was przekonać, że medycyna estetyczna nie jest taka straszna jak niektórzy ją malują…  Posty powiązane tematycznie:

  Zostaw odpowiedź