Test – salon kosmetyczny w Warszawie – Elegante (opinie)

// December 31st, 2009 // Salon kosmetyczny Warszawa

gabinet kosmetyczny warszawa

Rozpoczynając cykl testów warszawskich salonów urody i gabinetów kosmetycznych, zaczynamy od jednego z najbardziej znanych przybytków zdrowia i urody w Warszawie – Elegante – salon kosmetyczny Warszawa, mieszczącego się przy ulicy Ordona 12. Z naszych informacji wynika, że miejsce to od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących profesjonalnie wykonanej usługi oraz najnowocześniejszego sprzętu i zabiegów. Postanowiliśmy się przyjrzeć z bliska jak jest w istocie, zwiedziliśmy salon, zapoznaliśmy się z ofertą zabiegów, a oto nasze spostrzeżenia z wizyty. Przede wszystkim musimy zacząć od tego, że oferta tego gabinetu urody jest zdumiewająco szeroka…

Praktycznie nie ma zabiegu, jakiego nie możemy tu wykonać, począwszy od zabiegów ściśle kosmetycznych, a skończywszy na zaawansowanych zabiegach medycyny estetycznej, takich jak zastrzyki z botoksu, kwasu hialuronowego, liposukcja, regeneris i wiele, wiele innych. Szczegółowe zestawienie i cennik zabiegów dostępne jest na stronie internetowej salonu. Wyjątkowo szeroko rozwinięta jest oferta dla działu, jakim są zabiegi kosmetyczne Warszawa.

Zacznijmy jednak od pierwszego wrażenia i opisu miejsca: nasza wycieczka po salonie i zajrzenie w dosłownie każdy kąt to przede wszystkim wrażenie kameralnej i ekskluzywnej atmosfery tego miejsca. Gabinety są urządzone bardzo schludnie i czysto, na każdym kroku widać dbałość o szczegóły wykończenia i aranżacji wnętrza w taki sposób, aby klienci czuli się tutaj bardzo komfortowo.

Personel to osoby z dużym doświadczeniem, sądząc po odpowiedziach na zadawane przez nas szczegółowe pytania, dotyczące różnych zabiegów kosmetycznych. Podejście do klienta wyjątkowo odpowiedzialne, rzetelnie udzielano nam informacji o wszystkich skutkach zabiegów, informowano o konieczności konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej w przypadku wybranej grupy zabiegów. Informacje, jakie uzyskaliśmy wzbudziły nasze zaufanie, co do kompetencji i wiedzy pracowników.

Od właścicielki salonu, dowiedzieliśmy się, jakie zabiegi cieszą się największą popularnością. Są to m.in. depilacja laserowa Warszawa – czyli zabieg trwałego usuwania owłosienia z dowolnego miejsca na ciele (szczegółowy opis tego zabiegu znajdziecie na łamach naszego portalu). Pokazano nam również najnowszy sprzęt do przeprowadzania tego zabiegu medycyny estetycznej.

Kolejnym szczególnie polecanym zabiegiem jest makijaż permanentny Warszawa, czyli metoda trwałego makijażu oczu, ust i brwi. Najnowsze techniki wykonywania tego zabiegu to pewność zadowolenia z efektu końcowego. Dzisiejsze metody nakładania barwników powodują, że pogląd wielu kobiet na tą kwestię ulega gwałtownym zmianom. Co raz więcej klientek przekonuje się do tego zabiegu medycyny estetycznej, widząc doskonałe rezultaty osiągane przez wykwalifikowane lingerystki, pracujące na najnowszym sprzęcie.

Salon przygotowuje wiele promocji i rabatów dla stałych klientów: “dbałość o dobrą relację z klientem to jedna z głównych zasad naszego gabinetu urody” – mówi właścicielka salonu, pani Katarzyna. Klienci informowani są na bieżąco o nowościach dostępnych w salonie, promocjach i ofertach specjalnych na zabiegi i kosmetyki.

Podsumowując, polecamy salon urody Elegante, wszystkim, którym zależy na profesjonalizmie i jakości oferowanych usług, dbałości o szczegóły oraz końcowej satysfakcji z zabiegu. Udzielamy rekomendacji serwisu Salon Kosmetyczny Warszawa dla salonu Elegante.

Ocena: 5/5Posty powiązane tematycznie:

Zostaw odpowiedź