Zabieg kosmetyczny gorącą czekoladą – źródło piękna

// January 24th, 2011 // Medycyna estetyczna Warszawa, Salon kosmetyczny Warszawa

Na myśl o słodkiej tabliczce tego łakocia, aż cieknie ślinka. Pora aby kojarzyła Ci się również z relaksem i pięknem! O czym mowa? Czekolada – smakołyk znany w starożytności. Jej dobroczynne działanie znali już Majowie. Teraz czas, aby salon kosmetyczny odkrył przed Tobą jej zbawienny wpływ na ciało i dusze. Czekolada działa pozytywnie na nasz organizm. Wpływa na lepsze samopoczucie, działa uspokajająco i relaksująco. Jest też źródłem takim witamin jak: A, B1, B2, B3, E, PP, zawiera kofeinę oraz dużą dawkę magnezu i żelaza.

Niejeden salon kosmetyczny Warszawa i gabinet SPA odkrył, że czekolada może rewelacyjnie działać również od zewnątrz. Na rynku dostępne są specyfiki do pielęgnacji skóry na bazie gorzkiej czekolady (lub kakao), np. balsamy, kremy, musy. Kosmetyczki szczególnie polecają stosowanie zabiegów czekoladowych osobom chcącym modelować sylwetkę. Dlaczego? Ze względu na dużą zawartość kofeiny, która wpływa pobudzająco na spalanie tkanki tłuszczowej. Salon kosmetyczny stosuje specjalną mieszankę czekolady kosmetycznej, która składa się z olejków pielęgnacyjnych, miazgi kakaowej oraz składników rozgrzewających.
Jeśli chcesz skusić się na czekoladową kurację, koniecznie wypróbuj maseczkę czekoladową na całe ciało. Na początku zostaje wykonany peeling całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc skłonnych do powstawania cellulitu (uda, pośladki, brzuch). Następnie na całe ciało nakłada się lekko ciepłą (i pięknie pachnącą) czekoladę. Aby wzmocnić efekt przenikania składników mineralnych do skóry, ciało owija się folią i przykrywa rozgrzewającą tkaniną. Po zmyciu masy, wykonuje się relaksująco – odprężający masaż.

Salon kosmetyczny Warszawa taki zabieg poleca szczególnie gdy:
– chcesz zlikwidować cellutit
– wyszczuplić miejsca, w których gromadzi się nadmierna tkanka tłuszczowa
– poprawić jędrność i elastyczność
– odżywić i poprawić napięcie skóry

Jedynymi przeciwwskazaniami, przy których salon kosmetyczny nie zaleca stosowania czekoladowej kuracji jest trądzik i uczulenie na czekoladę.
Polecamy więc jeść i stosować czekoladę w każdej postaci. O ile to pierwsze należy robić z umiarem (jeśli nie chcemy zwiększyć obwodu bioder) o tyle słodkie zabiegi są jak najbardziej wskazane przez salon kosmetyczny Warszawa. Taka chwila relaksu może tylko wpłynąć pozytywnie na nasze zmysły, poprawić nasze samopoczucie, polepszyć stan naszej skóry.
Chyba już czas pozwolić sobie na chwilę słodkiej rozkoszy dla ciała i duszy…Posty powiązane tematycznie:

Zostaw odpowiedź