Masaż kamieniami: przywróć wewnętrzną harmonię

// May 25th, 2012 // Medycyna estetyczna Warszawa, Salon kosmetyczny Warszawa

Życie w biegu, dziesiątki niecierpiących zwłoki spraw do załatwienia, presja otoczenia – niestety współczesne czasy wymagają ciągłego pośpiechu, co odbija się na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Zmęczeni i zdenerwowani zapominamy o potrzebach naszego organizmu. Przez to tracimy radość życia, popadamy w zły nastrój i coraz mniej rzeczy sprawia nam przyjemność. Na szczęście możemy sobie z tym z łatwością poradzić. Jednym ze skutecznych sposobów na poprawę nastroju jest masaż kamieniami.

Ten rodzaj masażu wywodzi się z Dalekiego Wschodu i jest stosowany od kilku tysięcy lat. Jednak jest wykonywany również w dobrych salonach kosmetycznych Warszawa. Dlatego warto poszukać miejsc, gdzie można się poddać temu relaksującemu i przywracającemu siły zabiegowi.

Masaż gorącymi kamieniami polega na umieszczeniu wzdłuż kręgosłupa bazaltowych kamieni. Zabieg wykorzystuje termoterapię, intensywnie rozgrzewa tkanki, poprawiając krążenie, przyspieszając metabolizm i likwidując napięcie mięśniowe. Przynosi korzyści nie tylko dla zdrowia, ale również dla urody: ujędrnia i odżywia skórę. A co najważniejsze: gwarantuje odprężenie i przynosi ulgę. Po takim zabiegu poczujesz się jak nowo narodzona!

Zamiast czekać aż nastrój sam Ci się poprawi, a zmęczenie minie sprawdź który gabinet kosmetyczny ma w ofercie masaż kamieniami i ciesz się efektami tego zabiegu.Posty powiązane tematycznie:

Zostaw odpowiedź