Salon Urody Kosmetyczny Elegante – opinia

// October 1st, 2015 // Medycyna estetyczna Warszawa, Salon kosmetyczny Warszawa

Uwielbiam od czasu do czasu zrobić coś dla siebie i zafundować sobie jakiś zabieg kosmetyczny poprawiający przede wszystkim wygląd, ale także samopoczucie. Nadmiar obowiązków w ostatnim czasie trochę mnie przygniótł i nie zawsze był czas, by myśleć o idealnym wyglądzie. Ale teraz postanowiłam coś zmienić i zamiast sama męczyć się z dłońmi i stopami, umówiłam się na profesjonalny manicure i pedicure w salonie Elegante przy ul. Juliusza Ordona 12. Skoro ktoś może mnie w tym wyręczyć i w dodatku zrobi to stokroć lepiej ode mnie, to dlaczego miałabym nie skorzystać ?

Do salonu Elegante wybrałam się po raz pierwszy, bo jakoś wcześniej na niego nie trafiłam. Podejrzewałam, że musi być nowo otwarty i rzeczywiście, potwierdziło się to w rozmowie z pracującymi w nim paniami. Wszystkie zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie, zarówno w relacji ze mną, jak i z innymi osobami, co miałam okazję zaobserwować. Profesjonalny i dobrze zgrany zespół współpracowników to bardzo ważna kwestia dla klienta w każdym miejscu, a już zwłaszcza w tak intymnym, jakim jest salon kosmetyczny. Również wnętrze salonu Elegante tworzyło przyjazny klimat. Idealnie dobrane dodatki i kwiaty ożywiające wnętrze sprawiły, że aż z przyjemnością chciało się tam spędzać czas.

Zawsze wybierałam tradycyjny manicure i pedicure, bo jakoś moja osiedlowa kosmetyczka nigdy nie wspomniała, że istnieje coś takiego, jak hybrydowa stylizacja paznokci. Być może się tym nie zajmuje, nie wiem, ale w każdym razie, ten rodzaj manicure i pedicure polecono mi dopiero w salonie Elegante. Jest znacznie trwalszy i bardziej odporny na uszkodzenia od tradycyjnego, dlatego pomyślałam, że przy moim intensywnym trybie życia to będzie idealnie rozwiązanie. Dość miałam już odpryskującego lakieru. Teraz wiem, że w przeliczeniu dużo więcej wydawałam na tradycyjną stylizację, niż na hybrydę, bo w drugim przypadku efekt utrzymuje się o wiele dłużej, niż przy tradycyjnym manicure i pedicure. Podjęłam decyzję i oddałam swoje dłonie i stopy w ręce profesjonalistki, a ja mogłam się zrelaksować przy przyjemnej muzyce i nieco poplotkować z paniami o nowinkach w kosmetyce i modzie. Ani się obejrzałam, a moje paznokcie już lśniły w pięknym kobaltowym kolorze. Pedicure również nie trwał przesadnie długo, a moje stopy jakby odżyły. Jak niewiele potrzeba, by całkowicie uzdrowić ich wygląd! Szpilki mają to do siebie, że choć pięknie prezentują się na nodze, na nasze uciemiężone stopy nie mają najlepszego wpływu. Dzięki profesjonalnemu pedicure pozbyłam się nagniotków i odcisków, a moje pięty są idealnie gładkie. Takiego relaksu potrzebowałam po ciężkim tygodniu w pracy! Salon Kosmetyczny Urody Elegante nie zamienię na żaden inny! Zresztą od razu po wykonaniu manicure i pedicure zapragnęłam wypróbować też inne zabiegi, jakie mają w ofercie, więc od razu umówiłam się na pierwszy z serii zabiegów mikrodermabrazji diamentowej. Za dwa miesiące wesele chrześnicy, więc poprawa wyglądu skóry twarzy przyda się jak nigdy! Z pewnością też umówię się wówczas na manicure i pedicure, a pewnie także na makijaż okazjonalny.

Teraz jestem już prawie dwa tygodnie po zabiegu, a paznokcie jak lśniły, tak lśnią nadal. Lekko odrosły, ale co najważniejsze, nie widać żadnych pęknięć ani odprysków. Również mikrodermabrazja przyniosła zaskakujące efekty! Już po tym jednym zabiegu skóra twarzy jest bardziej napięta, a zmarszczki wokół ust i oczu mniej widoczne. Już nie mogę się doczekać swojego wyglądu po całej serii zabiegów! Od tamtej pory, kiedy pierwszy raz trafiłam do salonu Elegante, zdecydowanie stał się moim ulubionym!

Brak postów powiązanych tematycznie

Zostaw odpowiedź