Masaż Bańką Chińską – doskonały sposób na Cellulit

// June 4th, 2013 // Medycyna estetyczna Warszawa, Salon kosmetyczny Warszawa

banka_chinska_masazJeśli borykasz się z problemem Cellulitu z pewnością powinnaś rozważyć masaż bańką chińską. Oczywiście nie jest to metoda, która w 2 dni pozwoli Ci się pozbyć pomarańczowej skórki, ale jest to doskonałe uzupełnienie całej terapii anty cellulitowej. Przede wszystkim zacznij od diety i ćwiczeń – to jak zwykle podstawa w osiągnięciu zadowalających efektów. Dieta pod tytułem MŻ jest jak zwykle najlepszym sposobem na uzyskanie szybkich efektów. Masaż bańką chińską jest idealnym jej dopełnieniem.Na czym on polega? Przede wszystkim stosuje się w nim bańki, które nakłada się na skórę. Bańki poprzez wytwarzanie różnicy ciśnień powodują że skóra w danym miejscu jest bardziej ukrwiona i pobudzona do działania. Lepsze ukrwienie tkanek podskórnych powoduje, że usuwane są toksyny oraz pobudzane spalanie tkanki tłuszczowej.

Następuje także rozbijanie cząsteczek tłuszczu z tkanki tłuszczowej, które to właśnie odpowiadają za powstawanie cellulitu. Masaż bańką chińską trwa około 45 minut – dla pojedynczej sesji zabiegowej. Nie jest nieprzyjemny i nie jest bolesny.

Oczywiście mogą zdarzyć się małe przekrwienia lub siniaczki, ale powinny szybko ustąpić. Efekt w postaci bardziej jędrnej skóry widoczny jest już po kilku zabiegach. Polecamy go wszystkim Paniom cierpiącym na nadmiar Cellulitu na skórze. Szczególnie teraz, kiedy sezon wakacyjny tuż przed nami i prędzej czy później będziemy zmuszone pokazać trochę ciałka na plaży.

Brak postów powiązanych tematycznie

Zostaw odpowiedź